Profesjonalne systemy łączności radiowej i telefonicznej

Firma Profkom została założona w 1992 roku przez Krzysztofa Truszkowskiego. Od ponad 30 lat niezmiennie wierzymy, że dostarczenie profesjonalnych rozwiązań łączności radiowej i telefonicznej przyczynia się do zwiększanie poziomu bezpieczeństwa użytkowników, przyspiesza i usprawnia ich pracę.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje: tworzenie oraz instalacje profesjonalnych systemów łączności radiowej, telefonicznej oraz systemów alarmowania i ostrzegania ludności. Każdy z systemów tworzymy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Dodatkowo wykonujemy dokumentację do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE).

W ramach prowadzonych prac wykonujemy również specjalistyczne usługi instalacyjne, w tym prace wysokościowe oraz serwis sprzętu i systemów łączności.

Naszymi głównymi Klientami są: stacje Pogotowia Ratunkowego, Jednostki Straży Pożarnej, Policja, Centra Powiadamiania Ratunkowego, urzędy wojewódzkie, urzędy gmin i miast, agencje ochrony oraz firmy przemysłowe i produkcyjne. Opis zrealizowanych projektów znajduje się w zakładce PROJEKTY.

Jesteśmy autoryzowanym platynowym partnerem firmy Motorola Solutions Systems Polska sp. z o.o. W naszej ofercie można znaleźć radiotelefony bazowe, samochodowe, noszone i przemienniki radiowe. W ramach dostaw programujemy wszystkie parametry radiotelefonów zgodnie z wymaganiami Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług i produktów.